Kniha návštěv

Datum: 21.04.2017

Vložil: Kačka

Titulek: Ahoj celému týmu Tramuz

Musím zareágovat na příspěvek Madvěda, který mě silně pobouřil.
Je to uštěpačnost, závist a sprostota! Stránky vašeho týmu sleduji již hodně dlouho a byla jsem se podívat také na několika výstavách, které jsou také prezentovány na těchto stránkách.
Vždy jsem se zájmem a uznáním výstavy shlédla. Díky moc, kamarádi, že se tím zabýváte. Je to záslužná práce pro trampské hnutí. A Medvěd za ta svá jedovatá slova by měl zalézt do svého brlohu a hanbou nikdy nevylézt.
Ahoj a nenechte se odradit. Hodně lidí vaši práci uznává.
Kačka

Datum: 06.05.2017

Vložil: Medvěd

Titulek: Re: Ahoj celému týmu Tramuz

Kačenko,píšeš tady retorikou Jirky Freda. Jako by to napsal on sám.

Datum: 16.05.2017

Vložil: Číča Oregon

Titulek: Re: Re: Ahoj celému týmu Tramuz

Fred nemá co dělat...proto píše do Knihy návštěv pochvaly na činnost Mobilního trampmuzea. Víš, že jsi ubohý? Asi nevíš. Jinak bys opakovaně bezdůvodně neurážel.
A co kdyby ses zviditelnil? Na to ti chybí jistě odvaha!
A také mám nápad.Můžeš nám občas s instalací expozice pomoci. Abys viděl, jaká je s tím práce a také třeba poradíš, jak by měla taková výstava vypadat. Když ty naše představy jsou špatné, jistě víš dobře, jak se "to" provádí dobře.
Číča Oregon (nejsem Fred)

Datum: 02.03.2017

Vložil: Medvěd

Titulek: Plakát

Frede a týme.., vaše výstava není jediná v republice, jak píšete na svém propagačním plakátku.Takových výstav je mnoho a na daleko vyšší úrovni něž poházené papíry po stolech v hospodě,jak to předvádíte Vy -s týmem. Je to velká ostuda ,že si to trempové nechají líbit. Je to takové vetešnictví... bohužel. M.

Datum: 01.04.2017

Vložil: Radka

Titulek: Re: Plakát

Nevím, jestli má vůbec smysl na tento příspěvek reagovat, protože přímo na těchto webových stránkách se může každý přesvědčit, že to není pravda. Osobně jsem byla na několika výstavách, všechny byly pečlivě utříděny, o poházených papírech na stolech se tedy nedá vůbec mluvit. Také musí být každému jasné, že shromažďování, třídění, uchovávání, vystavování atd. takového množství věcí představuje obrovské množství práce a času, samozřejmě bez odměny. Jedinou výtku snad lze přijmout, že výstava není jediná v republice, ale potom je škoda, že se o takové výstavě nedozvíme.

Datum: 13.04.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Plakát

s výstavami se "roztrh pytel" -probíhá výstava o trampingu na profesionální úrovni v Prachatickém muzeu, v muzeu TGM v Lánech a další a další se připravují.stačí jen sednout na vlak a vyrazit...

Datum: 12.02.2017

Vložil: Martin

Titulek: Ahoj vsem

Hledam nekoho kdo by sel v cervnu z Orlickych hor do Krkonos, piste na email: info@emobile.cz

Datum: 30.01.2017

Vložil: Kasař Joe

Titulek: Ahoj všem

Ahoj všem, co děláte na tomto velkém díle. Pracná a nevděčná činnost. Málokdo si uvědomí, že tyhle sbírky, jejich archiv, údržba a jejich nekonečná evidence zaberou kopec práce a bez finanční odměny, jak jsme v dnešní době zvyklí vše si nechat zaplatit. A pro slávu... je k smíchu, pokud si to někdo myslí. Ale držím vám všem činovníkům Tramuz palce a vězte, že jsou lidé, kteří si vaší nikdy nekončící práce váží.
Ahoj a nedejte se!
Kasař Joe

Datum: 10.02.2017

Vložil: Fred trampské muzeum

Titulek: Re: Ahoj všem

Ahoj kamaráde Joe Kasaři,

většina kamarádů se v mládí rozhodla zasvětit trampingu, kamarádství, trampským písním a lásce k přírodě celý svůj život.
A není to jiné ani u nás, dokud budeme žít bude vše OK a i nadále se budeme snažit pro naši myšlenku dělat co budeme moci. Bohužel máš pravdu, že nám život strpčují závistivci, někteří si myslí, že to děláme pro byznys, jiné si zase myslí, že pro slávu, ale ani jeden z těhle pomlouvačů nám neukázal, že to dovede udělat lépe a že založí stálé trampské muzeum?
Většina těchto rádoby kamarádů pro druhé nedělá nic, mnoho se jich najednou vyrojilo až po revoluci, do té doby o nich nikdo nikdy neslyšel, a dělají chytré a nebo si z toho udělali fabriku na prachy jak to před časem o nich řekl Miki Rywola
Ten kdo je přesvědčen, že se jedná o ušlechtilou myšlenku, tak se snaží pomoci, nehledá v naší práci brouky a už vůbec nekritizuje práci na úkor našich rodin, našich dětí, našich zálib bez nároku na odměnu.
Hodně zdraví všem dobrým kamarádům přeje tým trampského muzea.
Ahoj Fred

Datum: 13.02.2017

Vložil: Joe Kasař

Titulek: Re: Re: Ahoj všem

No Jirko ty jsi ale obětavec. Všechna čest ! I rodina zaslouží uznání.Joe

Datum: 21.10.2016

Vložil: OŤAS

Titulek: Ahoj vám všem snaživcům

Klobouk až do prachu smekám. Tedy pro tramping a jeho historii, respektive její zachování děláte maximum! I web vedete skvěle, takové množství informací a přehled. Trampíci kteří web objevili se mají kam obrátit pro informace. I KFTP se svými Archivy dělá sloní práci. Díky vám všem za to !

Datum: 10.02.2017

Vložil: Fred trampské muzeum

Titulek: Re: Ahoj vám všem snaživcům

Ahoj kamaráde Oťasi,

náš muzejní web trampského muzea vede kamarádka Číča z T.O. Oregon a i mě, který není kamarád s počítačem se mě moc libí a myslím si, že svou práci dělá velmi dobře a jsme rádi, že jí mezi sebou máme. Ale přeci jenom nejsme múzejníci občas nějakou tu chybu uděláme, ale věřte, že se snažíme dělat pro kamarády podle svého nejlepšího přesvědčení a mrzí nás, že se nedostává myšlence založení Stálého trampského muzea větší pochopení a to mezi kamarády trampi, tak i u netrampské veřejnosti a na úřadech.
Dokud nám zdraví dovolí, budeme se snažit i nadále dělat pro trampské muzeum a i nadále se snažit jednat o založením Stálého trampského muzea, kde by byl tramping uchován co by kulturní dědictví československého národa pro další naše pokolení.

Ahoj za tým trampského muzea

Fred

Datum: 22.01.2016

Vložil: Korsár

Titulek: Ahoj kamarádi

Postupně projíždím vaše stránky a musím smeknout. Činíte se! Kdyby aspoň polovina trampů přiložila ruku k dílu, určitě by vaše snaha byla o kus dál. Ale nekritizuji ostatní, jen proto, že já ne já muzikant. Pracuji v zahraničí a domů se dostanu opravdu jednou za čas. Nemám čas ani na vandry, což mi dost silně vadí. Vynahrazuji si toulky jen o dovolené. Ale čas na surfing po netu a prohlídnutí trampských webů si přeci jen občas najdu. I když jen po chvilkách. Tak vám držím palce, moc fandím myšlence trvalého trampského muzea. Ahoj a ať vás neodradí jakýkoli neúspěch nebo kritika rádobytrampů.
Korsár

Datum: 10.02.2017

Vložil: Fred trampské muzeum

Titulek: Re: Ahoj kamarádi

Ahoj kamaráde Korsáre, děkujeme Ti za Tvůj příspěvek a nelze než s Tvým názorem souhlasit, bohužel jednota trampů a pomoc dobré ušlechtilé myšlence je ta tam. Je jen hrstka kamarádů, kteří jsou ochotni na úkor svého času a bez fin. odměny pomoci dobré myšlence. Jsou ale kamarádi kteří opakovaně pomáhají, jako např. Atti Hombre z T.O. Tapa boys Zvolen a další ...
Velké poděkování patří i týmu trampského muzea, kteří od loňského roku začali pořádat v klasickém duchu šedesátých let, muzejní potlach. V neposlední řadě je třeba poděkovat všem kamarádkám a kamarádům, kteří věnují trampskému muzeu finanční sponzorské příspěvky a nebo kteří věnují trampské relikvie na rozšíření trampských sbírek.
Moc si toho kamarádi vážíme a za vše co činíte pro trampské muzeum Vám děkujeme.

za tým trampského muzea ahoj Fred

Datum: 16.04.2014

Vložil: Orta J.

Titulek: Připravovaný zákon o zákazu nošení nožů (a nejen jich).

Nevím, zda můj příspěvěk moderátor nesmaže, ale informace, která se ke me dostala, natolik otřásla mým trampským srdíčkem a jako úder elektřinou projela mým tělem až ke kořenům, že mám naléhavé nutkání se o ni podělit. Vím, že politika na teto stránky nepatří, ale toto je pro všechny trampy dost zásadní a vlastně i pro trampské muzeum, protože by to znamenalo zásadní zlom v dosavadním trampském vybavení. O co jde:

Určitě víte, že k trampovi (a vůbec každému, kdo se pohybuje v přírodě) už od počátku vzniku neodmyslitelně patří nůž. Možná však nevíte, že eurokomisařka C.Malströmová v rámci sjednocovací legislativy připravuje zákon, který v sobě bude obsahovat i statě, které nošení nožů zakazují. Jako tramp si nedovedu představit, že bych musel chodit do lesa jen s holýma rukama a své, mnohdy památeční nože lámat či zkracovat na délku podle představ nové normy (72,5 či 105mm). Tvůrci zákona se spoléhají na to, že zákony se schvalují rychle, jako na běžícím pásu, nečtou se celé a že tedy její návrh hlasováním projde. Je to však zrůdný zákon, který v podstatě neumožnuje slušnému občanu (a tělesně handicapovanému už vůbec ne) jakoukoli obranu při napadení násilníkem. Ba ani provozovat mládeži či sportovcům střelecké disciplíny, protože podle zmíněné dámy není sport a zábava dostatečným důvodem k udělení práva vlastnit vzduchovku, luk či jiné zbraně. Pokud si myslíte, že to není možné a že takové věci se mohly dít jen za vlády komunistu či nacistů, přečtěte si to do lidí, kteří tomu rozumí víc než já, na internetu je toho víc, namátkově zde:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byvaly-policista-chce-v-Bruselu-bojovat-proti-zakazum-zbrani-Je-to-pry-sikana-jak-za-Hitlera-315336

Datum: 20.04.2014

Vložil: Číča TRAMUZ

Titulek: Re: Připravovaný zákon o zákazu nošení nožů (a nejen jich).

Ahoj kamaráde. Pravda, že politiku na svých stránkách nechceme, protože ta mrcha mizerná dokáže rozhádat i nejlepší kamarády... Ale tohle je záležitost, která se nás, bohužel, týká nebo bude týkat.
Téměř 100 let bojuje československý tramp proti politickým rožimům, lépe řečeno jejich důsledkům A prostě a jednoduše se nevzdává! Ani v takových to případech nebudou trampíci jednat jinak, než dle svého cítění a přesvědčení.
Evropskou unií jsme si nasadili do kožichu vytrvalou a nenasytnou blechu...
Ale určitě si poradíme po svém, tak jako ta desetiletí před tím.
Ahoj a hlavu vzhůru.
Číča

Datum: 03.08.2014

Vložil: jerry

Titulek: Re: Připravovaný zákon o zákazu nošení nožů (a nejen jich).

Ti hloupý povaleči už nevědi jaké kraviny vymýšlet.

Datum: 25.03.2014

Vložil: Satan

Titulek: Výstavy trampského muzea

Ahoj Frede, těším se na další výstavy trampského muzea.
Ahoj Satan

Datum: 30.04.2014

Vložil: Fred

Titulek: Re: Výstavy trampského muzea

Ahoj kamaráde Satane, né jen Tebe ale i další kamarády rádi uvítáme na dalších výstavách Mobilního trampského muzea českých a slovenských trampů. Většina výstav Mobilního trampského muzea je uvedena na těchto webovkách.
Na další shledání se těšíme.

ahoj Fred

Datum: 25.08.2014

Vložil: T.o.Pohoda

Titulek: Re: Re: Výstavy trampského muzea

Těším se na vás a Vaše mobilní trampské muzeum na nadcházejícím slovensko českém potlachu v Čičave. Doufám,že se potkáme.
Ahoj Jarouš

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

Po návštěvě stránek nezapomeň nechat otisk palce v Knize návštěv anebo napsat na jednu z kontaktních adres.

Dík. Ahoj

 

 

Kniha návštěv slouží zde pro všechny naše webové stránky.